Pozor: naše prodejna je od 1. 11. 2023 trvale uzavřena (včetně servisu, půjčovny). Eshop zůstává v klasickém provozu.

Výměna zboží v 14 denní lhůtě

Postup výměny zboží

 

V případě, že nejste z jakéhokoliv důvodu spokojeni se zakoupeným zbožím, můžete si jej bezstarostně vyměnit. Lhůta pro výměnu je 30 dnů od zakoupení,  registrovaní uživatelé (ve Sportisimo Klubu) mohou zboží vyměnit do 90 dnů.

výměna zboží

Jak můžete zboží vrátit?

Výměna zasláním zboží na adresu skladu: 

 

SPORTISIMO s.r.o.

Contera Park Ostrava D1, hala A 

Žižkova 707/11

711 00 Ostrava-Hrušov

 

Tisk dodacího adresního štítku zde.

 

Zboží nemusí být v originálním obalu, avšak dodavatel má právo na úhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu. Produkt určený k výměně dobře zabalte, aby nedošlo během dopravy k jeho poškození. Nezasílejte zboží na dobírku, nebylo by převzato. Při první výměně není účtován žádný poplatek za balné a poštovné. Do balíku přiložte fakturu a formulář Postup výměny zboží do 30 dnů od převzetí zboží.

 

Výměna zboží osobně na prodejně!

Vyměnit si zboží můžete na jakékoliv naší prodejně, nejste proto omezení místem, kde jste produkt koupili. Výměna je možná za zboží ve stejné nebo vyšší hodnotě. Rozdíl mezi cenami potom případně dorovnáte přímo na pokladně. Zboží musí být ovšem v originálním obalu, nepoužité, nepoškozené, včetně případného příslušenství a schopné dalšího prodeje. Nezapomeňte zároveň ani na pokladní doklad, jehož předložením dokážete jeho koupi.