Věrnostní program - SPORTISIMO KLUB

1 věrnostní karta = 4 možnosti čerpání výhod


Reklamace a výměny bez pokladního dokladu

  • Již dále nemusíte uchovávat originál účtenky za Vaše nákupy, vše evidujeme za Vás. Pokud nakoupíte s naší věrnostní kartou, veškeré Vaše nákupy budete mít uloženy ve svém účtu až 3 roky zpětně. Doklad si zde můžete kdykoliv vyhledat, vytisknout a použít v případě reklamace nebo výměny zboží.

Exkluzivní akční klubové nabídky

  • Pravidelně Vás budeme elektronicky informovat o exkluzivních akcích a slevových nabídkách určených pouze pro členy KLUBU. Získáte tak možnost Vašimi nákupy šetřit ještě více. Přehled aktuálních výhod naleznete po přihlášení k Vašemu účtu v sekci MOJE VÝHODY.
  • Již nyní můžete opakovaně využít exkluzivní slevu 10% na nezlevněné a 5% na již zlevněné zboží značky O´Neill, a to v prodejnách SPORTISIMO ČR, Molo, O´Neill, HARDSPORT a v e-shopech sportisimo.cz, molo-sport.cz, oneillstore.cz, hardsport.cz. Platí až do 31. 8. 2016.*
  • Již nyní můžete opakovaně využít exkluzivní slevu 10% na práci servisu a půjčovné v prodejně HARDSPORT. Platí až do  31. 8. 2016.*

Vše přehledně na jednom místě 

  • Po registraci získáte přístup ke svému klubovému účtu, kde najdete přehledně veškeré informace o Vašich nákupech a členských výhodách.

Čerpejte výhody i bez předložení věrnostní karty

  • Zapomněli jste Vy nebo členové Vaší rodiny věrnostní kartu? Nyní můžete čerpat výhody na prodejnách i bez karty, stačí na pokladně nahlásit platný e-mail. Váš nákup bude načten na Váš klubový účet.

Nový prémiový KLUB+

  • Chcete získat ještě více výhod než běžný člen SPORTISIMO KLUBU? Stačí dosáhnout za posledních 365 dní kumulovaných nákupů v hodnotě 12 000,- Kč nebo 4 x nakoupit minimálně za 1 000,- Kč a stanete se prémiovým členem KLUBU+ na období 1 roku.** 
  • Informace o době trvání nebo získání prémiového členství KLUBU+ naleznete po přihlášení k Vašemu účtu v sekci MOJE VÝHODY.
  • Pravidelně Vás budeme elektronicky informovat o exkluzivních akcích a slevových nabídkách určených pouze pro členy KLUBU+.  Získáte tak možnost Vašimi nákupy šetřit ještě více než běžný člen SPORTISIMO KLUBU. Přehled aktuálních výhod naleznete po přihlášení k Vašemu účtu v sekci MOJE VÝHODY.

Příklad výhody člena prémiového KLUBU+
Již nyní můžete opakovaně využít, až do 31. 8. 2016, exkluzivní slevu 20% na práci servisu v prodejně HARDSPORT.* 
(Běžný člen SPORTISIMO KLUBU má nárok na čerpání slevy 10%.)


*Slevy nelze sčítat s jinými slevovými nabídkami.
**Členství v prémiovém KLUBU+ vznikne nejpozději do 48 hodin od splnění jedné z definovaných podmínek.

Staňte se členy KLUBU SPORTISIMO a získejte u nás výhody!

Ještě nejste členem?

Zaregistrujte se a čerpejte veškeré výhody člena klubu již při prvním nákupu!

Registrovat do klubu

Registroval jste se na prodejně?

Dokončete registraci s Vaší kartou!

Přihlásit se