Pozor: naše prodejna je od 1. 11. 2023 trvale uzavřena (včetně servisu, půjčovny). Eshop zůstává v klasickém provozu.

Doručení s GLS

Seznamte se s doručením od GLS:

Stejně snadno, jako proběhla objednávka, bude probíhat i doručení – stačí si zvolit zásilkovou společnost GLS! Všechno se v tomto případě totiž přizpůsobí Vašim požadavkům a potřebám. Pro druhý pokud o doručení Vám GLS nabízí široké spektrum možnosti doručení. Před provedením předání zásilky Vám dá GLS e-mailovou nebo textovou zprávou vědět předpokládané tříhodinové časové okno, ve kterém bude doručení probíhat. Velkou výhodou je pak i fakt, že svou objednávku můžete zaplatit i platební kartou.

Cena dopravy:

  • poštovné a balné: 99 Kč
  • doběrečné: 30 Kč
  • u objednávek nad 2 000 Kč včetně DPH máte dopravu ZDARMA

Doručení ve zvolený den

V ideálním případě Vám je balík dodán osobně. Vy pak jen podpisem potvrdíte jeho převzetí. Balík za Vás může převzít i jiný člen rodiny.

Platba kartou

V případě balíku na dobírku, je jeho předání podmíněno úhradou doběrečného ze strany příjemce přímo kurýrovi GLS. Úhrada je možná v hotovosti a od 1.7.2015 i bezhotovostně, pomocí platební karty, pokud toto řešení odesílatel umožňuje.

 

 

Jestliže není nikdo doma

GLS se zeptá Vašich sousedů, jestli pro Vás balík mohou převzít. Jestliže žádný ze sousedů Váš balík převzít nemůže, GLS ho vrátí zpět do regionálního depa a v dalších pracovních dnech provede druhý a poté třetí pokus o doručení.

Doručení po pracovní době

Můžete si nechat Váš balík doručit po pracovní době. Ve městech s depy je možné doručování v podvečer mezi 17.00 a 20.00 hod. Je to vhodné řešení pro pracující, kteří nejsou během dne doma. GLS doručí Váš balík, až budete doma – tedy mezi 17.00 a 20.00 hod.

Veškeré informace o tomto dopravci naleznete na oficiálních stránkách...